„Ale dziecko! Ale mama!” – start 15 września. Zapisy otwarte!

Z radością informuję, że ruszył nabór na zajęcia „Ale dziecko! Ale mama!” dla mam z maluchami, których pilotażowy cykl odbywał się w trakcie wakacji. Możecie poczytać o nich tu: <klik><klik><klik><klik><klik><klik><klik>.

Kiedy i gdzie zajęcia?

Pierwsze zajęcia odbędą się już 15 września. Będziemy pracować  w dwóch gupach – przedpołudniowej (start o godz. 10.00) oraz popołudniowej (start o godz. 16.00). Spotykamy się w czwartki w sali wystawowej Gminnego Ośrodka Kultury w Buczkowicach.

Co zabrać, a czego nie?

Pamiętajcie o zmiennym obuwiu, żeby wszyscy spokojnie i komfortowo mogli poruszać się po sali bez obaw o brud wniesiony na butach z ulicy. No i może nie wkładajcie sobie ani dzieciom najpiękniejszych i najelegantszych ubrań, żeby skupić się na zabawie, a nie na ich chronieiu.

Będę czekać na Was z kawką i herbatką oraz przekąskami, żeby nikt nie padł z głodu i pragnienia w czasie wspólnych harców. 🙂

Pozostałe informacje na plakacie, który zamieszczam poniżej.
W razie pytań i wątpliwości mailujcie, piszcie na fb lub dzwońcie.

Do zobaczenia!

Ale dziecko! Ale mama! Plakat do GOK na zajęcia od września

 • Już wcześniej słyszałam o tym wydarzeniu i powiem szczerze, że brzmi całkiem nieźle. Może się wybiorę ze swoim Synem 🙂 Pozdrawiam

  • Ale Zjawa

   Dobrze, że w Beskidach wieść gminna tak dobrze się niesie!
   Zpraszam i Was do wspólnej zabawy! 🙂

 • Fajna inicjatywa. Dobrze gdyby było jak najwięcej takich akcji w całej Polsce.

  • Ale Zjawa

   Oj, tak! Każda mama malucha wie, że trudno znaleźć takie miejsce. Sama postanowiłam więc zorganizować warsztaty, o jakich marzyło mi się jako matce rozbieganego dwulatka!