„Ale dziecko! Ale mama!”, czyli pierwsze autorskie warsztaty dla mam z maluchami

Słowo się rzekło – kobyłka u płota!ale dziecko ale mama plakat z nowym logo

Wasze zainteresowanie blogiem oraz jego tematyką skłoniło mnie do podjęcia bardziej zdecydowanych kroków na drodze dzielenia się swoją wiedzą pedagogiczną i doświadczeniem macierzyństwa w różnych jego odcieniach.

Przedstawiam zatem plakat zapraszający na warsztatowe zajęcia dla mam z maluchami organizowane przeze mnie od przyszłego tygodnia przez 4 kolejne wakacyjne tygodnie w Gminnym Ośrodku Kultury w Buczkowicach. Następnene zajęcia odbędą się 19 i 26 lipca oraz 2 sierpnia.

Zachęcam do zapisów mailowych lub telefonicznych (wystarczy wysłać SMS, nie trzeba dzwonić ;)), co ułatwi mi przygotowanie do zajęć, ale nie jest to konieczne. Można po prostu przyjść ze swoim szkrabem w wyznaczonym dniu.

Wiek dzieci podany na plakacie jest orientacyjny. Chodzi o to, by wiekowo mali uczestnicy nie różnili się zbyt mocno od siebie, ale też +/- miesiąc czy dwa, zwłaszcza przy górnej granicy nie będą przeszkodą do udziału w zajęciach.

Kto chętny? Bo ja już nie mogę się doczekać!

Zapraszam! 🙂

P.S. Warto zabrać ze sobą obuwie zamienne lub w przypadku upałów skarpety, byśmy mogli swobodnie bawić się na podłodze bez strachu o brud z ulicy.