Szóste urodziny warsztatów 'Ale dziecko! Ale mama!’

Dopiero co zapraszałam za pośrednictwem bloga i Facebooka na pilotażowe warsztaty, a już…. minęło od tego czasu 6 lat!

Szóste urodziny warsztatów 'Ale dziecko! Ale mama!’

Uczestnicy zajęć sprzed kilku lat już chodzą do szkół i przedszkoli! Uwierzycie? Mnie wciąż wydaje się, jakbym poznała ich wczoraj. Z niektórymi wciąż się widuję, ponieważ odwiedzają mnie na zajęciach z młodszym rodzeństwem lub korzystają z wakacyjnej przerwy w swoich placówkach. Nie inaczej było podczas zajęć, które odbyły się 15 lipca. Wtedy to świętowaliśmy z obecnymi uczestnikami zajęć szóste urodziny warsztatów 'Ale dziecko! Ale mama!’

Jak było?


Chciałoby się powiedzieć, że jak zwykle, bo polisensorycznie, kolorowo i oczywiście muzycznie! Jednak oprócz tego były niezbędne urodzinowe elementy, jak tort, konfetti, baloniki, tradycyjne 'Sto lat’, a nawet zimne ognie. A jakże! W końcu to szóste urodziny warsztatów 'Ale dziecko! Ale mama!’, więc musiały mieć odpowiednią oprawę.

Moje kochane 'Ale dzieci!’ tego dnia tworzyły kawałki torta według własnego pomysłu – w wybranych smakach i kolorach, ozdobione według własnej fantazji przy użyciu flamastrów, kolorowych taśm czy brokatowych klejów, a ponadto kolorowe strzelające konfetti – z papierowych rolek, baloników oraz papieru przy użyciu ozdobnych dziurkaczy.       

Z serca dziękuję ❤️

Wszystkim, którzy przez te wszystkie lata współtworzyli ze mną tę przestrzeń zajęć dla niemowląt, ale i mam, a czasem także tatusiów, babć, starszych rodzeństw czy cioć, z serca dziękuję!

Za Waszą obecność, zaangażowanie, kreatywność, warsztatowe zbieractwo, które pozwalało i nadal pozwala tworzyć nietypowe zabawki. Za wszystkie rozmowy, wymianę rodzicielskich doświadczeń…

Podziękowania składam w tym miejscu również Dyrekcji i pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury (strona GOK) za nieocenione wsparcie i współpracę.

Dziękuję również mojemu Mężowi – który jest największym motywatorem do działania oraz wsparciem technicznym (tak, to on m.in. przewierca nakrętki i pilnuje, żeby strona internetowa się ładowała). Dziękuję Ci, Szymon !

Ale to w końcu post o tym, jak wyglądały szóste urodziny warsztatów 'Ale dziecko! Ale mama!’, dlatego teraz zapraszam Was do obejrzenia zdjęć.